Sieci komputerowe

Sieci komputerowe to nieodzowny element działalności każdej firmy. Zarówno sieć lokalna jak i urządzenia dostępowe wymagają nadzoru oraz przeglądów. Nasza firma projektuje oraz wykonuje sieci komputerowe fachowo oraz solidnie. Sieci budujemy w już istniejących budynkach jak i w dopiero powstający. Posiadamy wiedzę, narzędzia oraz doświadczenie do wykonywania takich zleceń.

Na początek każdego projektu dokonywane są pomiary, dzięki czemu sprzęt niezbędny do wykonania zlecenia wyceniamy rzetelnie. Po wykonaniu pomiarów przygotowywana jest wycena, dzięki której klient ma możliwość zapoznania się z ofertą naszej firmy. Po akceptacji kosztów oraz podpisaniu umowy na wykonanie przedmiotu zamówienia wykonujemy instalacje komputerową. Staramy się dbać o estetykę wykonania, dzięki czemu nasze prace są praktycznie niezauważalne. Po wykonaniu zamówienia następuje odbiór robót w czasie, których wskazywane są niedociągnięcia. Po wykonaniu oraz odebraniu wykonanych prac wystawiana jest faktura oraz przekazywany schemat z wykonanej sieci komputerowej.

Do naszych obowiązków zawsze przy wykonywaniu tego typu inwestycji należy konfiguracja urządzeń sieciowych oraz konfiguracja serwerów.

Masz problem z działaniem sieci komputerowej nie krępuj się dzwoń zawsze pomożemy.